Інвестиції у банківські кредити
Проблеми так званих NPL (непрацюючих кредитів) і по сьогоднішній день залишаються серйозною проблемою багатьох банківських установ. Повернення прострочених боргів не є типовим зайняттям кредитних фінансових установ. За таких умов, чим проблемніший кредит, тим сильніше банк може бути зацікавлений у продажу такого кредиту стороннім юридичним чи факторинговим компаніям, які зможуть ефективно стягнути заборгованість.
Таке положення речей дає можливість домовлятися з банками про продаж прав вимоги з цікавими забезпеченнями за хорошу ціну, яка дає можливість примножити дохід від проблемного активу у два і більше разів. Звичайно за умови грамотної юридичної та переговорної роботи з позичальником, яку можуть провести виключно професіонали своєї справи. Інвестиції у проблемні активи є дуже цікавою альтернативою примноження коштів на відміну від банківських депозитів, які максимум спроможні покрити інфляційні втрати від знецінення валюти. При цьому інвестиція у проблемний кредит не лише прив’язує кошти до ринкової вартості нерухомості переданої в іпотеку, а й забезпечує вигідний дохід по завершенню стягнення на предмет забезпечення. Середній строк опрацювання викуплених нами кредитів становить один рік. Середня дохідність становить 100 % від вкладених інвестором коштів.
Команда наших юристів надає професійні послуги з пошуку інвестиційно вигідних прав вимоги за кредитами та супроводжує повернення коштів «під ключ». Серйозний досвід роботи з проблемними кредитам, як на боці позичальників так і фінансових установ дає нам розуміння правильної стратегії роботи з такими активами, що випливає у мінімізацію затрат та ризиків інвестора.
- Визначитися з сумою та на який приблизний строк готові передати кошти?
- Залишити заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380503967007.
- Отримати пропозиції щодо актуальних проблемних активів у які можна інвестувати кошти.
- Отримати інформацію по процедурі опрацювання активу.
- Підписати договір, перерахувати кошти та чекати завершення строку опрацювання активу.
Велика Палата вказала на неможливість відступлення права вимоги за кредитним договором на користь не фінансової установи.
Велика Палата Верховного Суду вчергове вирішувала питання чи слід банкам дотримуватися досудового врегулювання заборгованості з позичальниками та наслідки пред’явлення позову за відсутності переговорів
Про те, як суди дивляться на позовні заяви про визнання недійсними договорів іпотеки майнових прав укладених до 2009 року, коли ЗУ «Про іпотеку» не передбачав іпотеки таких майнових прав
Аналіз основних правових висновків в спорах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за договорами позики прийнятих судами касаційної інстанції за 2019 рік
Аналіз актуальної судової практики щодо реалізації іпотеки на електронних торгах з зареєстрованими дітьми у житлі
Аналіз основних правових висновків в спорах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за кредитними договорами та зверненням стягнення на іпотеку, прийнятих Великою Палатою ВС протягом 2019 року
Ще одне дуже цікаве та правильне судове рішення. Велика Палата «поламала» усталену судову практику по стягненню заборгованості ПриватБанком за кредитними картками.
Велика Палата врегулювала розбіжності судової практики Верховного Суду України щодо нарахування процентів та неустойки за договором банківського вкладу.
Доволі очевидний висновок про неможливість перереєстрації права власності, але у деяких суддів були складнощі з його застосуванням.
Ще один правовий висновок Верховного Суду, який вказує на неможливість звернення стягнення на іпотеку, яка підпадає під мораторій.
Верховний Суд уточнив свої правові висновки, зазначені у постановах від 28.03.2018 року, 04.07.2018 року та 31.10.2018 року у контексті нарахування процентів після закінчення строку кредитування.
Аналіз актуальних правових висновків в спорах, пов’язаних зі стягненням заборгованості за кредитними договорами та звернення стягнення на іпотеку, прийнятих Верховним Судом протягом 2018 року.
Нещодавно Верховна Рада прийняла, а президент підписав, Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування».
Верховний суд відмовився відступити від попередніх правових позицій у питаннях виселення колишнього власника майна з житлового приміщення, яке було реалізовано у зв'язку з невиконанням зобов'язань за кредитним договором.
18.09.2018 року Верховний Суд у складі Великої Палати розглянув справу № 921/107/15-г/16, яка стосувалася звернення стягнення на предмет іпотеки у рахунок погашення заборгованості за кредитним договором.
Останнім часом актуальна для багатьох банківських позичальників справа
Останнім часом актуальна для багатьох банківських позичальників справа





