Розробка ліцензійних договорів, договорів про передачу прав
За своєю суттю ліцензійний договір - це дозвіл іншій особі використовувати об’єкт права інтелектуальної власності. Сторонами договору є ліцензіар (особа, якій належать права) та ліцензіат (особа, якій надаються права). Серед основних умов будь-якого ліцензійного договору є вид ліцензії, обсяг прав, які передаються, порядок і розмір оплати за отримання права використовувати об’єкт права інтелектуальної власності.
Цивільним кодексом України зазначені наступні види ліцензій:
- Виключна - видається лише одному ліцензіату для використання предмета ліцензії в певній сфері. Ліцензіар, при цьому, втрачає як право самостійно використовувати предмет такої ліцензії в такій же сфері, так і видавати аналогічні ліцензії іншим особам.
- Одинична - видається лише одному ліцензіату, для використання предмета ліцензії в певній сфері, але за ліцензіаром залишається право самостійно використовувати його в такій же сфері, без можливості видавати аналогічні ліцензії іншим особам.
- Невиключна - може видаватися необмеженій кількості ліцензіатів. При цьому, предмет ліцензії може використовуватися також самим ліцензіаром.
Ліцензійний договір може бути укладений в простій письмовій формі, однак, при бажанні, його можна зареєструвати, що полегшить вирішення можливих спірних ситуацій.
Окрім надання прав на використання об’єкта права інтелектуальної власності, його можна також відчужити (продати), шляхом укладення договору про відчуження майнових прав.
Якщо за договором продаються права на об’єкт промислової власності, наприклад винахід (корисну модель), торгову марку тощо, такий договір потрібно обов’язково реєструвати.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
- Направте запитувані юристом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
Вирішення доменних спорів в судовому та позасудовому порядку. Захист доменного імені від недобросовісних конкурентів.
За новими правилами процедура реєстрації в митному реєстрі та порядок взаємодії правовласників та митниці виглядають наступним чином
Детально про реєстацію торгової марки та навіщо вона потрібна.





