Послуги

Розробка ліцензійних договорів, договорів про передачу прав

За своєю суттю ліцензійний договір - це дозвіл іншій особі використовувати об’єкт права інтелектуальної власності. Сторонами договору є ліцензіар (особа, якій належать права) та ліцензіат (особа, якій надаються права). Серед основних умов будь-якого ліцензійного договору є вид ліцензії, обсяг прав, які передаються, порядок і розмір оплати за отримання права використовувати об’єкт права інтелектуальної власності.

 

Цивільним кодексом України зазначені наступні види ліцензій:

  • Виключна - видається лише одному ліцензіату для використання предмета ліцензії в певній сфері. Ліцензіар, при цьому, втрачає як право самостійно використовувати предмет такої ліцензії в такій же сфері, так і видавати аналогічні ліцензії іншим особам.
  • Одинична - видається лише одному ліцензіату, для використання предмета ліцензії в певній сфері, але за ліцензіаром залишається право самостійно використовувати його в такій же сфері, без можливості видавати аналогічні ліцензії іншим особам.
  • Невиключна - може видаватися необмеженій кількості ліцензіатів. При цьому, предмет ліцензії може використовуватися також самим ліцензіаром.

 

Ліцензійний договір може бути укладений в простій письмовій формі, однак, при бажанні, його можна зареєструвати, що полегшить вирішення можливих спірних ситуацій.

Окрім надання прав на використання об’єкта права інтелектуальної власності, його можна також відчужити (продати), шляхом укладення договору про відчуження майнових прав.

Якщо за договором продаються права на об’єкт промислової власності, наприклад винахід (корисну модель), торгову марку тощо, такий договір потрібно обов’язково реєструвати.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 2 000 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Вирішення доменних спорів
Вирішення доменних спорів

Вирішення доменних спорів в судовому та позасудовому порядку. Захист доменного імені від недобросовісних конкурентів.

Інтелектуальна власність
24.12.2020 |  302
Захист інтелектуальної власності на митниці
Захист інтелектуальної власності на митниці

За новими правилами процедура реєстрації в митному реєстрі та порядок взаємодії правовласників та митниці виглядають наступним чином

Інтелектуальна власність
17.08.2020 |  495
Реєстрація торгової марки
Реєстрація торгової марки

Детально про реєстацію торгової марки та навіщо вона потрібна.

Інтелектуальна власність
30.03.2020 |  1115
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки