Послуги

Внесення торгової марки в митний реєстр

Для захисту майнових прав на торгові марки під час митного контролю та митного оформлення товарів, що містять торгові марки в Україні діє Митний реєстр об’єктів права інтелектуальної власності.

Внесені до такого реєстру відомості використовуються митницею при перевірці товарів, що переміщаються через митний кордон України. А тому ця процедура є цікавою для виробників чи імпортерів товарів.

 

Порядок реєстрації торгової марки в митному реєстрі наступний:

  • Подача заяви встановленої форми власником торгової марки. Заява подається в паперовому та електронному вигляді;
  • У строк до 30 робочих днів заява перевіряється, після чого торгова марка реєструється в митному реєстрі, про що власник торгової марки повідомляється не пізніше наступного дня.

 

Дана процедура є безкоштовною.

Реєстрація торгової марки в митному реєстрі проводиться на шість місяців або один рік. На підставі письмового звернення цей строк може бути подовжений на наступні шість місяців чи рік. Таке звернення необхідно направити митниці не пізніше, ніж за 10 робочих днів до закінчення строку, на який торгова марка була внесене до митного реєстру.

 

Процедура роботи з товарами, що перетинають митний кордон України під торговою маркою, внесеною в митний реєстр виглядає наступним чином:

  • Якщо на митницю надходить товар з нанесеною на нього торговою маркою, внесеною до митного реєстру, оформлення вантажу призупиняється на 10 робочих днів. Про виявлений товар повідомляється власник торгової марки та власник товару.
  • Протягом цього періоду власник торгової марки має звернутися до суду і надати митному органу ухвалу про заборону продовження митного оформлення товару.
  • В іншому випадку, наприклад домовившись з імпортером товару, власник торгової марки може направити митному органу письмову згоду на поновлення митного оформлення товару. 
Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 4 000 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Вирішення доменних спорів
Вирішення доменних спорів

Вирішення доменних спорів в судовому та позасудовому порядку. Захист доменного імені від недобросовісних конкурентів.

Інтелектуальна власність
24.12.2020 |  302
Захист інтелектуальної власності на митниці
Захист інтелектуальної власності на митниці

За новими правилами процедура реєстрації в митному реєстрі та порядок взаємодії правовласників та митниці виглядають наступним чином

Інтелектуальна власність
17.08.2020 |  495
Реєстрація торгової марки
Реєстрація торгової марки

Детально про реєстацію торгової марки та навіщо вона потрібна.

Інтелектуальна власність
30.03.2020 |  1115
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки