Послуги

Корпоративне право

Одним з перших питань, яке постає перед людиною, яка вирішила створити свій власний бізнес є питання його правильного оформлення. Обрання належної організаційно-правової форми, визначення КВЕДів, які відповідають бажаній діяльності, вибір оптимальної системи оподаткування, та багато інших питань є лише початковим етапом створення нового суб’єкта господарювання. Розробка установчих документів, оформлення рішень установчих зборів засновників, проведення реєстраційних дій та подальше постановлення на облік в органах податкової служби є тим каменем спотикання, який доволі часто призводить до небажаних грошових витрат та затягування довгоочікуваного моменту відкриття власного бізнесу.

Легковажно вважати, що помилки, допущені на етапі створення власного бізнесу проявлять себе одразу ж після їх допущення. Поширеними є випадки визнання недійсними установчих документів через помилки, допущені під час їх розробки чи державної реєстрації. Помилка у визначенні територіального підрозділу Державної податкової служби може призвести до формування небажаного податкового боргу. Відсутність належного регулювання відносин між учасниками може породити спори, які доводиться вирішувати роками.

Необхідність отримати допомогу під час участі у корпоративних відносинах виникає не лише під час створення суб’єкта господарювання. Нерідкими є корпоративні спори між учасниками, які співпрацюють багато років поспіль. Питання придбання та продажу, або іншого відчуження корпоративних прав, виходу із товариства, укладення угод між учасниками, зміни до установчих документів – всі ці питання потребують спеціальних знань у галузі корпоративного права.

І навіть бажання припинити здійснювати господарську діяльність потребує вирішення неабиякої кількості юридичних питань в межах ліквідаційної процедури. Розрахунки із боржниками та кредиторами, звільнення працівників, взаємодія з державними органами – для цього також потрібні спеціальні знання та досвід.

Враховуючи наведене, не варто зволікати із зверненням до спеціалістів, які мають досвід вирішення вказаних питань. Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість без зусиль та ризиків оформити свій бізнес, а у випадку виникнення спорів – забезпечити захист своїх прав та інтересів на високому рівні.

Статті по цій темі
Велика Палата визначила юрисдикцію та належний спосіб захисту в корпоративному спорі щодо порушення переважного права учасника ТОВ на викуп частки іншого учасника
Велика Палата визначила юрисдикцію та належний спосіб захисту в корпоративному спорі щодо порушення переважного права учасника ТОВ на викуп частки іншого учасника

Велика Палата Верховного Суду дослідила порядок застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» у корпоративних спорах при передачі права власності на частку в статутному капіталі від однієї особи до іншої.

Корпоративне право
03.07.2021 |  1509
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль

Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Корпоративне право
13.03.2020 |  1297
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки