Послуги

Корпоративне право

Одним з перших питань, яке постає перед людиною, яка вирішила створити свій власний бізнес є питання його правильного оформлення. Обрання належної організаційно-правової форми, визначення КВЕДів, які відповідають бажаній діяльності, вибір оптимальної системи оподаткування, та багато інших питань є лише початковим етапом створення нового суб’єкта господарювання. Розробка установчих документів, оформлення рішень установчих зборів засновників, проведення реєстраційних дій та подальше постановлення на облік в органах податкової служби є тим каменем спотикання, який доволі часто призводить до небажаних грошових витрат та затягування довгоочікуваного моменту відкриття власного бізнесу.

Легковажно вважати, що помилки, допущені на етапі створення власного бізнесу проявлять себе одразу ж після їх допущення. Поширеними є випадки визнання недійсними установчих документів через помилки, допущені під час їх розробки чи державної реєстрації. Помилка у визначенні територіального підрозділу Державної податкової служби може призвести до формування небажаного податкового боргу. Відсутність належного регулювання відносин між учасниками може породити спори, які доводиться вирішувати роками.

Необхідність отримати допомогу під час участі у корпоративних відносинах виникає не лише під час створення суб’єкта господарювання. Нерідкими є корпоративні спори між учасниками, які співпрацюють багато років поспіль. Питання придбання та продажу, або іншого відчуження корпоративних прав, виходу із товариства, укладення угод між учасниками, зміни до установчих документів – всі ці питання потребують спеціальних знань у галузі корпоративного права.

І навіть бажання припинити здійснювати господарську діяльність потребує вирішення неабиякої кількості юридичних питань в межах ліквідаційної процедури. Розрахунки із боржниками та кредиторами, звільнення працівників, взаємодія з державними органами – для цього також потрібні спеціальні знання та досвід.

Враховуючи наведене, не варто зволікати із зверненням до спеціалістів, які мають досвід вирішення вказаних питань. Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість без зусиль та ризиків оформити свій бізнес, а у випадку виникнення спорів – забезпечити захист своїх прав та інтересів на високому рівні.

Статті по цій темі
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль

Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Корпоративне право
13.03.2020 |  636
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки