Послуги

Ліквідація юридичної особи/припинення діяльності фізичної особи-підприємця

Ліквідаційна процедура є однією з найскладніших у сфері корпоративного права. Внесенню відомостей про припинення юридичної особи передує значна кількість дій, пов’язаних із створенням ліквідаційної комісії, стягненням дебіторських заборгованостей, розрахунком із кредиторами, передачею документів до архівів, та багатьма іншими діями, пов’язаними із припиненням юридичної особи.

Під час ліквідації мають бути закриті усі рахунки юридичної особи, які були відкриті у фінансових установах, окрім тих, які потрібні для розрахунків із кредиторами під час ліквідації юридичної особи. Здійснюється закриття усіх структурних підрозділів юридичної особи.

При ліквідації юридичної особи необхідно забезпечити дотримання вимог законодавства про працю. Зокрема, звільнення працівників має бути здійснене за пунктом 1 статті 40 Кодексу законів про працю України, із попередженням усіх працівників, які будуть звільнені, не пізніше ніж за два місяці.

В ході ліквідаційної процедури проводиться інвентаризація майна юридичної особи, її відокремлених та структурних підрозділів, з метою визначення активів юридичної особи. Таке майно підлягає оцінці. Також, має бути врахована необхідність виявити та повернути органам місцевого самоврядування ліцензії, документи дозвільного характеру, інші документи, печатки та штампи, які підлягають поверненню до таких органів. Має бути визначено обсяг документів, які підлягають обов’язковій здачі в архів.

Ліквідаційна процедура завжди пов’язана із взаємодією із значною кількістю суб’єктів. Пред’явлення вимог та позовів до боржників, отримання вимог від кредиторів, подання фінансової звітності органам Пенсійного фонду та фонду соціального страхування, спілкування із органами податкової служби, реєстраторами – всі ці дії належить вчиняти у повній відповідності до вимог законодавства України задля недопущення ускладнення процедури ліквідації юридичної особи чи припинення фізичної особи-підприємця.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте вирішення Вашої проблеми.
від 10 000 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль

Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Корпоративне право
13.03.2020 |  703
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки