Послуги

Реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємці

Ведення господарської діяльності починається з державної реєстрації у якості фізичної особи-підприємця чи шляхом створення юридичної особи.  І хоча поступово процедура реєстрації юридичної особи, ФОП спрощується, шляхом зменшення кількості формальностей, зокрема завдяки можливості реєстрації юридичної особи, ФОП онлайн, проведення реєстрації потребує чіткого розуміння сукупності дій, які мають бути вчинені для успішного створення суб’єкта господарювання. В іншому випадку, можна наразитись на складнощі як під час самої реєстрації, так і після неї, в процесі господарської діяльності, взаємодії з державними органами чи при роботі з контрагентами, партнерами по бізнесу.

Для прикладу, найбільш частими помилками, які допускають при реєстрації бізнесу без звернення до юриста, є:

  1. Неповний перелік документів, документи неправильно оформлені;
  2. Установчі документи не враховують специфіку діяльності юридичної особи, механізму її управління чи взагалі не відповідають законодавству;
  3. Неправильно обрані КВЕДи;
  4. Допущено помилки при заповненні заяви про реєстрацію чи подано застарілу редакцію заяви;
  5. Новоутворений суб'єкт підприємницької діяльності не поставлений на облік в податковій.

Наведений перелік не є вичерпним і наведений для демонстрації того, що реєстрація юридичної особи, ФОП має багато підводних каменів, а тому, щоб не ризикувати, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте вирішення Вашої проблеми.
від 1 500 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль

Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Корпоративне право
13.03.2020 |  637
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки