Послуги

Реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємці

Ведення господарської діяльності починається з державної реєстрації у якості фізичної особи-підприємця чи шляхом створення юридичної особи.  І хоча поступово процедура реєстрації юридичної особи, ФОП спрощується, шляхом зменшення кількості формальностей, зокрема завдяки можливості реєстрації юридичної особи, ФОП онлайн, проведення реєстрації потребує чіткого розуміння сукупності дій, які мають бути вчинені для успішного створення суб’єкта господарювання. В іншому випадку, можна наразитись на складнощі як під час самої реєстрації, так і після неї, в процесі господарської діяльності, взаємодії з державними органами чи при роботі з контрагентами, партнерами по бізнесу.

Для прикладу, найбільш частими помилками, які допускають при реєстрації бізнесу без звернення до юриста, є:

  1. Неповний перелік документів, документи неправильно оформлені;
  2. Установчі документи не враховують специфіку діяльності юридичної особи, механізму її управління чи взагалі не відповідають законодавству;
  3. Неправильно обрані КВЕДи;
  4. Допущено помилки при заповненні заяви про реєстрацію чи подано застарілу редакцію заяви;
  5. Новоутворений суб'єкт підприємницької діяльності не поставлений на облік в податковій.

Наведений перелік не є вичерпним і наведений для демонстрації того, що реєстрація юридичної особи, ФОП має багато підводних каменів, а тому, щоб не ризикувати, варто звернутися за допомогою до професіоналів.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте вирішення Вашої проблеми.
від 1 500 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Велика Палата визначила юрисдикцію та належний спосіб захисту в корпоративному спорі щодо порушення переважного права учасника ТОВ на викуп частки іншого учасника
Велика Палата визначила юрисдикцію та належний спосіб захисту в корпоративному спорі щодо порушення переважного права учасника ТОВ на викуп частки іншого учасника

Велика Палата Верховного Суду дослідила порядок застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» у корпоративних спорах при передачі права власності на частку в статутному капіталі від однієї особи до іншої.

Корпоративне право
03.07.2021 |  1511
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль
Нотаріуси тепер можуть проставляти апостиль

Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.

Корпоративне право
13.03.2020 |  1299
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки