Реорганізація юридичної особи
Припинення юридичної особи здійснюється не лише шляхом її ліквідації. Іншою формою припинення юридичної особи є її реорганізація, яка здійснюється в один із наведених способів: злиття, приєднання, поділ, виділ та перетворення юридичної особи. В багатьох моментах, складнощі реорганізації співпадають із складнощами ліквідаційної процедури. Необхідно створити комісію з реорганізації, забезпечити дотримання прав працівників, які звільняються через реорганізацію підприємства, розглянути вимоги кредиторів.
В той же час, процедура реорганізації має низку особливостей. Зокрема, має бути обраний належний спосіб реорганізації, який дозволить досягти цілей, які ставилися перед юридичною особою. Реорганізація потребує належного оформлення правонаступництва юридичної особи, що припиняється. Зокрема, комісія з реорганізації має скласти передавальний акт або розподільчий баланс, в залежності від способу реорганізації. Такий документ має містити інформацію щодо правонаступництва. Окрім цього, варто врахувати, що у деяких випадках злиття та приєднання потребує отримання дозволу від Антимонопольного комітету України.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
- Направте запитувані юристом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте вирішення Вашої проблеми.
Велика Палата Верховного Суду дослідила порядок застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» у корпоративних спорах при передачі права власності на частку в статутному капіталі від однієї особи до іншої.
Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.




