Зміна складу учасників юридичної особи (вихід, передача корпоративних прав)
Склад учасників юридичної особи напряму залежить від людського фактору, а тому, може непередбачувано змінитися у будь-який момент. Термінова потреба у грошах, переїзд до іншої країни, конфлікт між учасниками, смерть, або звичайне небажання продовжувати свою участь у юридичній особі спричиняє процедуру виходу учасника з товариства. Враховуючи, що така процедура пов’язана із втратою юридичною особою певного обсягу своїх активів, вихід учасника дуже часто супроводжується корпоративними спорами та судовою тяганиною. Для запобігання таким негативним наслідкам, необхідно чітко визначити, що належить учаснику на момент його виходу з товариства та розрахуватися з ним в повному обсязі.
Не менш складною процедурою є передача корпоративних прав учасником третій особі, оскільки, не гарантовано, що інші учасники будуть «раді бачити» нового партнера. Для уникнення небажаних претензій та спорів щодо переданих корпоративних прав, необхідно належним чином оформити цю процедуру з самого початку.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
- Направте запитувані юристом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте вирішення Вашої проблеми.
Велика Палата Верховного Суду дослідила порядок застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» у корпоративних спорах при передачі права власності на частку в статутному капіталі від однієї особи до іншої.
Змінено Порядок проставлення апостиля на офіційних документах, що видаються органами юстиції та судами, а також на документах, що оформляються нотаріусами України.




