Послуги

Нерухомість

Кожна особа рано чи пізно стикається з питанням вибору нерухомості. Це може бути житлове приміщення для власного проживання чи комерційне для підприємницької діяльності. Крім ціни такого майна та його місцезнаходження важливими є і юридичні питання пов’язані з набуттям права власності.

На жаль, висока вартість нерухомості сприяє тому, що на цьому ринку часто можна потрапити на шахраїв. До цього часу найвідомішою аферою залишається «Еліта-Центр» у межах якої у 2004-2006 роках шахраї заволоділи коштами на суму близько 420 мільйонів гривень. Проте, такі подібні ситуації можуть виникати і у наш час.

Щоб мінімізувати ризики потрапити в подібну ситуацію слушним є звернутися до адвоката, який зможе перевірити забудовника чи власника майна.

Наша команда має значний досвід аналізу об’єктів нерухомого майна, як при першій реєстрації так і на вторинному ринку. Маємо позитивний досвід супроводження складних угод у сфері нерухомості. Наш досвід дає можливість нам мінімізувати ризики придбати проблемне майно, що позитивно впливає на збереження активів клієнтів.

Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки