Послуги

Нерухомість

Кожна особа рано чи пізно стикається з питанням вибору нерухомості. Це може бути житлове приміщення для власного проживання чи комерційне для підприємницької діяльності. Крім ціни такого майна та його місцезнаходження важливими є і юридичні питання пов’язані з набуттям права власності.

На жаль, висока вартість нерухомості сприяє тому, що на цьому ринку часто можна потрапити на шахраїв. До цього часу найвідомішою аферою залишається «Еліта-Центр» у межах якої у 2004-2006 роках шахраї заволоділи коштами на суму близько 420 мільйонів гривень. Проте, такі подібні ситуації можуть виникати і у наш час.

Щоб мінімізувати ризики потрапити в подібну ситуацію слушним є звернутися до адвоката, який зможе перевірити забудовника чи власника майна.

Наша команда має значний досвід аналізу об’єктів нерухомого майна, як при першій реєстрації так і на вторинному ринку. Маємо позитивний досвід супроводження складних угод у сфері нерухомості. Наш досвід дає можливість нашим мінімізувати ризики придбати проблемне майно, що позитивно впливає на збереження активів клієнтів.

Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки