Послуги

Правовий аналіз комерційної нерухомості

Купівля комерційної нерухомості доволі дороге задоволення. Така нерухомість завжди в ціні та набагато дорожча ніж житлова. Тому, щоб не отримати доволі серйозні проблеми з таким об’єктом потрібно звернутися до спеціаліста, який зможе проаналізувати право власності на таку нерухомість. Найпоширеніші ризики залежать від того, який об’єкт розглядається до інвестування. Якщо в це приміщення інвестують на стадії будівництва, то потрібно перевірити його законність, наявність усіх дозволів та добросовісність забудовника. Якщо приміщення на вторинному ринку, то слід перевірити кількість власників та правові підстави набуття такої власності.

Також, важливим є перевірка наявності іпотеки, а якщо така припинена, то порядок її припинення. Адже, можуть зустрічатися випадки незаконного вилучення обтяження з подальшим перепродажем майна. При цьому після повернення запису, новий власник може стикнутися з питанням недійсності договору купівлі-продажу або отримати обов’язок відповідати за боргами колишнього власника.

Наша команда має досвід супроводження угод купівлі комерційної нерухомості. По кожному окремому об’єкту ми досліджуємо історію нерухомості з відкритих джерел та перевіряємо наявність судових спорів власника майна чи забудовника, щоб спрогнозувати та мінімізувати потенційні негативні ризики купівлі такого майна.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  2. Направте запитувані адвокатом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 5 000 грн. за об'єкт
Залишити заявку
Відгуки
22.06.2022
Віктор
Дуже вдячний пану Олександру за професійну та кваліфіковану допомогу стосовно мого кредиту. Трапилася така прикрість, що банк почав вимагати в якості боргу грошову суму, яку мені нарахували помилково і вона була в 10 разів більше моєї справжньої...
Докладніше
22.06.2022
Віктор
Дуже вдячний пану Олександру за професійну та кваліфіковану допомогу стосовно мого кредиту. Трапилася така прикрість, що банк почав вимагати в якості боргу грошову суму, яку мені нарахували помилково і вона була в 10 разів більше моєї справжньої суми. Якби не кваліфікована допомога пана Олександра, я б і в житті не розібрався з банківською документацією та "дрібними шрифтами", які вони зазвичай пишуть. Тепер працюю з іншим банком. А пану Олександру - вічна подяка за допомогу.
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Всі відгуки