Послуги

Правовий аналіз комерційної нерухомості

Купівля комерційної нерухомості доволі дороге задоволення. Така нерухомість завжди в ціні та набагато дорожча ніж житлова. Тому, щоб не отримати доволі серйозні проблеми з таким об’єктом потрібно звернутися до спеціаліста, який зможе проаналізувати право власності на таку нерухомість. Найпоширеніші ризики залежать від того, який об’єкт розглядається до інвестування. Якщо в це приміщення інвестують на стадії будівництва, то потрібно перевірити його законність, наявність усіх дозволів та добросовісність забудовника. Якщо приміщення на вторинному ринку, то слід перевірити кількість власників та правові підстави набуття такої власності.

Також, важливим є перевірка наявності іпотеки, а якщо така припинена, то порядок її припинення. Адже, можуть зустрічатися випадки незаконного вилучення обтяження з подальшим перепродажем майна. При цьому після повернення запису, новий власник може стикнутися з питанням недійсності договору купівлі-продажу або отримати обов’язок відповідати за боргами колишнього власника.

Наша команда має досвід супроводження угод купівлі комерційної нерухомості. По кожному окремому об’єкту ми досліджуємо історію нерухомості з відкритих джерел та перевіряємо наявність судових спорів власника майна чи забудовника, щоб спрогнозувати та мінімізувати потенційні негативні ризики купівлі такого майна.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  2. Направте запитувані адвокатом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 5 000 грн. за об'єкт
Залишити заявку
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки