Послуги

Правовий аналіз житла на вторинному ринку

Купівля житла на вторинному ринку може бути привабливою альтернативою інвестиції у новобудову. Це пов’язано з тим, що не потрібно ризикувати з тим, що будинок не буде добудовано. Також, не потрібно інвестувати великих коштів у ремонт. Проте, купівля такої нерухомості може супроводжуватися з тим, що слід перевірити історію об’єкту. Мається на увазі перевірка законності набуття власності, як останнім власником, так і попередніми (якщо це можливо). Крім того, важливим моментом є перевірка наявності обтяжень майна у вигляді іпотеки, навіть, якщо такі були припинені. Якщо іпотеку було знято з порушенням закону та у подальшому відновлено, то від такого постраждає лише новий власник. Договір або визнають недійсним, або доведеться відповідати за борги колишнього власник.

Щоб уникнути неприємних ситуацій пов’язаних з купівлею такої нерухомості слід звернутися до кваліфікованого юриста, який зможе детально проаналізувати юридичні аспекти угоди.

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід у супроводжені угод купівлі нерухомості на вторинному ринку. По кожному окремому об’єкту ми досліджуємо історію нерухомості з відкритих джерел та перевіряємо наявність судових спорів власника майна, щоб спрогнозувати та мінімізувати потенційні негативні ризики купівлі такого майна.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Визначитися з сумою та на який приблизний строк готові передати кошти?
  2. Залишити заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  3. Отримати пропозиції щодо актуальних проблемних активів у які можна інвестувати кошти.
  4. Отримати інформацію по процедурі опрацювання активу.
  5. Підписати договір, перерахувати кошти та чекати завершення строку опрацювання активу.
від 5 000 грн. за об'єкт
Залишити заявку
Відгуки
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Всі відгуки