Послуги

Правовий аналіз житла на вторинному ринку

Купівля житла на вторинному ринку може бути привабливою альтернативою інвестиції у новобудову. Це пов’язано з тим, що не потрібно ризикувати з тим, що будинок не буде добудовано. Також, не потрібно інвестувати великих коштів у ремонт. Проте, купівля такої нерухомості може супроводжуватися з тим, що слід перевірити історію об’єкту. Мається на увазі перевірка законності набуття власності, як останнім власником, так і попередніми (якщо це можливо). Крім того, важливим моментом є перевірка наявності обтяжень майна у вигляді іпотеки, навіть, якщо такі були припинені. Якщо іпотеку було знято з порушенням закону та у подальшому відновлено, то від такого постраждає лише новий власник. Договір або визнають недійсним, або доведеться відповідати за борги колишнього власник.

Щоб уникнути неприємних ситуацій пов’язаних з купівлею такої нерухомості слід звернутися до кваліфікованого юриста, який зможе детально проаналізувати юридичні аспекти угоди.

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід у супроводжені угод купівлі нерухомості на вторинному ринку. По кожному окремому об’єкту ми досліджуємо історію нерухомості з відкритих джерел та перевіряємо наявність судових спорів власника майна, щоб спрогнозувати та мінімізувати потенційні негативні ризики купівлі такого майна.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Визначитися з сумою та на який приблизний строк готові передати кошти?
  2. Залишити заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  3. Отримати пропозиції щодо актуальних проблемних активів у які можна інвестувати кошти.
  4. Отримати інформацію по процедурі опрацювання активу.
  5. Підписати договір, перерахувати кошти та чекати завершення строку опрацювання активу.
від 5 000 грн. за об'єкт
Залишити заявку
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки