Послуги

Правовий аналіз житла в новобудові

Будівництво багатоквартирного будинку є одним з найпоширеніших та найпростіших методів створення нового житла. З юридичної точки зору дуже добре, коли у нерухомості було не багато власників, а то і взагалі одна реєстрація права власності. Адже доволі просто прослідкувати історію об’єкту. Проте, багато проблем може виникнути на етапі будівництва, що може призвести до того, що будинок так і не буде добудований, а інвестори втратять свої кошти.

Причини бувають найрізноманітніші: будівництво ведеться без належних дозволів; без належного відведення земельної ділянки; особами, які не мають право займатися будівництвом; з порушенням будівельних норм або з порушенням генерального плану місцевості. Такі проблеми можуть стати на заваді отримання державної реєстрації права власності на квартири, що випливе у проблеми пов’язані з підключенням будинку до комунікацій та подальшим обслуговуванням будинку (якщо його забудовник все ж таки добудує).

З метою уникнення таких проблем, потрібно ретельно перевіряти забудовника та документацію на підставі якої здійснюється будівництво.   

Спеціалісти нашої компанії мають багаторічний досвід у супроводжені угод інвестування у об’єкти нерухомості на етапі будівництва. По кожному окремому об’єкту ми досліджуємо забудовника на добросовісність та конкретний об’єкт будівництва на предмет відповідності документації законам. Це дає можливість нашим клієнтам мінімізувати юридичні ризики передати свої кошти недобросовісним особам, які не виконають взяті на себе зобов’язання пов’язані з будівництвом.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  2. Направте запитувані адвокатом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
4 000 грн. за об'єкт
Залишити заявку
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки