Послуги

Зняття арештів з нерухомості

Накладення арешту на нерухоме майно завжди спрямоване на неможливість особи якимось чином відчужити його на користь третьої особи. Найтиповішими випадками обтяження майна є рішення суду, постанова державного/приватного виконавця, податкова застава. У залежності від підстав накладення арешту на майно, то і відповідний механізм його зняття слід і обирати.

Наприклад: якщо це ухвала суду про забезпечення позову, то потрібно довести суду, що такий захід забезпечення є недоречним або дочекатися завершення справи по суті; якщо це постанови виконавця, то або скасувати рішення суду, або виконати вимоги виконавця; якщо це податкова застава, то або погасити заборгованість з оплати податкових платежів, або скасувати рішення на підставі якого виникла така заборгованість.

Команда нашої компанії має значний досвід у вирішенні питань пов’язаних зі зняттям арештів з нерухомого майна. Наша практика дає можливість нашим клієнтам обрати найоптимальнішу стратегію зняття обтяження, щоб вирішити дану проблему у щонайшвидший період та з мінімальними затратами.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380 50 396 7007, +380 96 732 6146.
  2. Направте запитувані адвокатом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 10 000 грн.
Залишити заявку
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки