Послуги

Припинення шлюбу

На жаль, досить часто трапляється так, що подальше спільне життя між подружжям стає неможливим. В таких випадках постає питання про припинення шлюбу.

Шлюб можна припинити в позасудовому порядку та шляхом звернення до суду.

У першому випадку, розлучення відбувається за взаємного згодою подружжя, якщо у них нема спільних дітей. В такому випадку, достатньо звернутися з заявою про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації актів цивільного стану. Якщо протягом місяця з дати подачі такої заяви її не буде відкликано подружжям, шлюб буде припинено, на доказ чого буде видане відповідне свідоцтво.

Однак, якщо в подружжя є спільні діти, які не досягли повноліття, або якщо один з подружжя заперечує проти розлучення, тоді доведеться звертатися до суду.

Перш за все, варто звернути увагу на те, що відповідно до ч. 2 ст. 110 Сімейного кодексу України, позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки кримінального правопорушення, щодо другого з подружжя або дитини.

Це правило містить й інші винятки. Чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою. Також позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлено до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини.

В будь-якому випадку, при виникненні питання припинення шлюбу, виникає багато питань та потрібно вирішити немало нюансів, з якими складно розібратися самостійно.

А тому, для найшвидшого вирішення справи, бажано звернутися за допомогою до кваліфікованого спеціаліста, який зможе допомогти, зокрема, в ситуаціях, коли:

  • один з подружжя ухиляється від явки до суду або проживає у іншому місці;
  • існує ризик виключення нерухомості чи іншого майна зі складу майна, що є у спільній сумісній власності подружжя, або існує ризик приховування такого майна;
  • необхідно вирішити питання з аліментами, проживанням дитини з одним з батьків.
Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 3 500 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Велика Палата визначила коли майно одного з подружжя може стати спільною сумісною власністю
Велика Палата визначила коли майно одного з подружжя може стати спільною сумісною власністю

Велика Палата вказала на критерії за яких особисте майно одного члена з подружжя може стати спільною власністю обох

Сімейне право
22.10.2020 |  3529
Як розлучитися? Коли потрібно йти в ДРАЦС, а коли - в суд?
Як розлучитися? Коли потрібно йти в ДРАЦС, а коли - в суд?

Коли можна розлучитись через ДРАЦС, а коли лише через суд. Перелік документів.

Сімейне право
24.01.2020 |  3647
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки