Послуги

Розробка шлюбних договорів

Шлюбний договір дозволяє врегулювати взаємні права та обов’язки подружжя. Він може бути укладений як між чоловіком і дружиною, так і на етапі, коли майбутнє подружжя лише подало заяву про державну реєстрацію шлюбу.

В уявленні пересічної людини шлюбний договір вбачається, як спосіб максимально обмежити права іншої сторони, щоб захистити свої інтереси. Але в реальності все інакше.

 

Шлюбний договір дозволяє врегулювати наступне:

 • Визначити майно, яке чоловік та/або дружина передає для використання на спільні потреби сім’ї правовий режим майна, подарованого подружжю у зв’язку з реєстрацією шлюбу.
 • Відійти від загального правила, за яким майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить спільно чоловікові та дружині, визначивши яке майно буде в спільній частковій власності подружжя, або особистою приватною власністю кожного з них.
 • Визначити можливий порядок поділу майна, у тому числі і в разі розірвання шлюбу.
 • Врегулювати використання належного подружжю або одному з подружжя майна для забезпечення потреб їхніх дітей, а також інших осіб.
 • Вирішити питання з вселенням одного з подружжя в житлове приміщення та користуванням таким приміщенням. Також можна домовитись, що в разі розірвання шлюбу, особа, яка вселилась в житлове приміщення, зобов’язана звільнити його.
 • Домовитися про проживання у житловому приміщенні, яке належить одному з подружжя чи є їхньою спільною власністю, їхніх родичів.
 • Домовитися про надання утримання одному з подружжя незалежно від непрацездатності та потреби у матеріальній допомозі та про умови надання такого утримання.

 

Вищенаведений перелік не є вичерпним. Але, при цьому, шлюбний договір не може містити положень, які:

 1. прямо суперечать закону чи моральним засадам суспільства;
 2. ставлять одну із сторін у надзвичайно невигідне матеріальне становище;
 3. стосуються особистих відносин подружжя, а також особисті відносини між ними і дітьми;
 4. погіршують становище дітей, порівняно із встановленим законодавством мінімумом;
 5. щодо передачі одному з подружжя нерухомого майна, яке потребує проведення державної реєстрації.

 

Як можна побачити, за допомогою шлюбного договору можна вирішити низку питань ще до того, як вони виникнуть. Завдяки цьому, низку сімейних конфліктів буде вирішити легше, а іноді й запобігти їх виникненню.

Як скористатися нашими послугами?
 1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
 2. Направте запитувані юристом документи.
 3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
 4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 3 000 грн.
Залишити заявку
Статті по цій темі
Велика Палата визначила коли майно одного з подружжя може стати спільною сумісною власністю
Велика Палата визначила коли майно одного з подружжя може стати спільною сумісною власністю

Велика Палата вказала на критерії за яких особисте майно одного члена з подружжя може стати спільною власністю обох

Сімейне право
22.10.2020 |  2338
Як розлучитися? Коли потрібно йти в ДРАЦС, а коли - в суд?
Як розлучитися? Коли потрібно йти в ДРАЦС, а коли - в суд?

Коли можна розлучитись через ДРАЦС, а коли лише через суд. Перелік документів.

Сімейне право
24.01.2020 |  2501
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки