Послуги

Спадкове право

Рано чи пізно, усі стикаються з питанням спадкування. Дана сфера часто є неприємною, з очевидних причин, а також потребує немалих знань, щоб увесь процес відбувся правильно та з дотриманням прав та інтересів спадкоємців.

Оскільки предметом сфери спадкового права є майнові та, інколи, немайнові права спадкодавця, далеко не завжди даний процес проходить без виникнення спорів між спадкоємцями після смерті спадкодавця, інколи, навіть за життя спадкодавця.

У такі моменти часто основні рішення приймаються на емоціях. Через це, краще залучити до таких справ людину, яка зможе об'єктивно оцінювати ситуацію і яка володіє достатніми знаннями та навичками для захисту ваших інтересів. Це допоможе не тільки вирішити усі питання, а й зберегти хороші відносини з близькими та рідними.

Ще однією перевагою залучення юриста є те, що існують чітко визначені терміни для реалізації ваших прав на спадок. І юрист зможе повністю перебрати на себе усі клопоти по спадкуванню, що збереже ваш час та душевний спокій.

У нас є досвід надання правової допомоги в сфері спадкування, починаючи з частих випадків, наприклад наявності перетину двох видів спадкування, поділу майна між багатьма спадкоємцями, поновлення пропущеного терміну на прийняття спадщини, так і надання послуг спадкодавцю, як-то допомога в оформленні заповіту, спадкових договорів, договорів довічного утримання.

Статті по цій темі
Як поновити строк на прийняття спадщини?
Як поновити строк на прийняття спадщини?

Про те, якими є та бувають підстави для встановлення додаткового строку на прийняття спадщини. Які причини суди вважають поважними, а які ні.

Спадкове право
15.06.2020 |  3855
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки