Послуги

Спадкове право

Рано чи пізно, усі стикаються з питанням спадкування. Дана сфера часто є неприємною, з очевидних причин, а також потребує немалих знань, щоб увесь процес відбувся правильно та з дотриманням прав та інтересів спадкоємців.

Оскільки предметом сфери спадкового права є майнові та, інколи, немайнові права спадкодавця, далеко не завжди даний процес проходить без виникнення спорів між спадкоємцями після смерті спадкодавця, інколи, навіть за життя спадкодавця.

У такі моменти часто основні рішення приймаються на емоціях. Через це, краще залучити до таких справ людину, яка зможе об'єктивно оцінювати ситуацію і яка володіє достатніми знаннями та навичками для захисту ваших інтересів. Це допоможе не тільки вирішити усі питання, а й зберегти хороші відносини з близькими та рідними.

Ще однією перевагою залучення юриста є те, що існують чітко визначені терміни для реалізації ваших прав на спадок. І юрист зможе повністю перебрати на себе усі клопоти по спадкуванню, що збереже ваш час та душевний спокій.

У нас є досвід надання правової допомоги в сфері спадкування, починаючи з частих випадків, наприклад наявності перетину двох видів спадкування, поділу майна між багатьма спадкоємцями, поновлення пропущеного терміну на прийняття спадщини, так і надання послуг спадкодавцю, як-то допомога в оформленні заповіту, спадкових договорів, договорів довічного утримання.

Статті по цій темі
Як поновити строк на прийняття спадщини?
Як поновити строк на прийняття спадщини?

Про те, якими є та бувають підстави для встановлення додаткового строку на прийняття спадщини. Які причини суди вважають поважними, а які ні.

Спадкове право
15.06.2020 |  3072
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Всі відгуки