Послуги

Оскарження рішень та дій нотаріуса при оформленні спадщини

Цивільний кодекс України передбачає нотаріальний порядок оформлення права на спадщину. Відповідно, нотаріус займається цим процесом, починаючи із заведення спадкової справо і до видачі свідоцтва про право на спадщину.

На будь-якому з цих етапів можна зіткнутися з тим, що нотаріус з тих чи інших причин вчиняє дії (відмовляється від їх вчинення), що перешкоджають оформленню спадщини. В таких випадках постає питання оскарження рішень та дій (відмови від вчинення дій) до суду.

Для прикладу, нотаріус може завести спадкову справу з порушенням вимог щодо належного місця її заведення, відмовити в видачі свідоцтва про право на спадщину, свідоцтва про право на обов’язкову частку в спадщині.

В такому випадку важливо зібрати усі наявні докази, які б свідчили про неправомірність такої поведінки нотаріуса.

 

Це можуть бути:

  • Документи, що стосуються вчиненої нотаріальної дії. Це може бути оригінал заповіту, свідоцтва про право на спадщину, про право власності на частку в спільному майні подружжя, інші документи;
  • Постанова нотаріуса або відповідний акт посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії, про відмову вчинити дану нотаріальну дію;

 

Зібравши всі докази, необхідно підготувати позовну заяву, в якій правильно викласти свою позицію, пояснити в чому саме полягає протиправна поведінка нотаріуса.

Як на етапі збору доказів, при підготовці позовної заяви та представництві інтересів в суді необхідно володіти спеціальними знаннями, а тому, для вирішення питання на Вашу користь, необхідно звернутися до кваліфікованого юриста.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
1 500 грн. за годину роботи
Залишити заявку
Статті по цій темі
Як поновити строк на прийняття спадщини?
Як поновити строк на прийняття спадщини?

Про те, якими є та бувають підстави для встановлення додаткового строку на прийняття спадщини. Які причини суди вважають поважними, а які ні.

Спадкове право
15.06.2020 |  3056
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Всі відгуки