Послуги

Оскарження рішень та дій нотаріуса при оформленні спадщини

Цивільний кодекс України передбачає нотаріальний порядок оформлення права на спадщину. Відповідно, нотаріус займається цим процесом, починаючи із заведення спадкової справо і до видачі свідоцтва про право на спадщину.

На будь-якому з цих етапів можна зіткнутися з тим, що нотаріус з тих чи інших причин вчиняє дії (відмовляється від їх вчинення), що перешкоджають оформленню спадщини. В таких випадках постає питання оскарження рішень та дій (відмови від вчинення дій) до суду.

Для прикладу, нотаріус може завести спадкову справу з порушенням вимог щодо належного місця її заведення, відмовити в видачі свідоцтва про право на спадщину, свідоцтва про право на обов’язкову частку в спадщині.

В такому випадку важливо зібрати усі наявні докази, які б свідчили про неправомірність такої поведінки нотаріуса.

 

Це можуть бути:

  • Документи, що стосуються вчиненої нотаріальної дії. Це може бути оригінал заповіту, свідоцтва про право на спадщину, про право власності на частку в спільному майні подружжя, інші документи;
  • Постанова нотаріуса або відповідний акт посадової особи, яка вчиняє нотаріальні дії, про відмову вчинити дану нотаріальну дію;

 

Зібравши всі докази, необхідно підготувати позовну заяву, в якій правильно викласти свою позицію, пояснити в чому саме полягає протиправна поведінка нотаріуса.

Як на етапі збору доказів, при підготовці позовної заяви та представництві інтересів в суді необхідно володіти спеціальними знаннями, а тому, для вирішення питання на Вашу користь, необхідно звернутися до кваліфікованого юриста.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
1 500 грн. за годину роботи
Залишити заявку
Статті по цій темі
Як поновити строк на прийняття спадщини?
Як поновити строк на прийняття спадщини?

Про те, якими є та бувають підстави для встановлення додаткового строку на прийняття спадщини. Які причини суди вважають поважними, а які ні.

Спадкове право
15.06.2020 |  3856
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки