Оскарження арештів на майно та/або грошові кошти
При примусовому виконанні рішення суду боржники часто можуть стикнутися з проблемами пов’язаними з накладенням арештів на майно чи грошові кошти на рахунках. Якщо таке сталося через не бажання виконувати рішення то це одне питання. Зовсім інше, коли під арештом опиняються активи на які або не можна накладати, наприклад, на рахунки призначені для виплати заробітної плати.
Ситуація доволі не приємна, але без юридичної допомоги її можна вирішити лише шляхом виконання вимог виконавця про оплату боргу. Також, не поодинокими є випадки, коли виконавчі провадження були давно закриті, але у майнових реєстрах числяться арешти накладені на майно боржника. І у таких випадках без юриста не обійтися, адже, навіть погашення боргу на користь кредитора не припинить чинність арешті.
Команда нашої компанії має значний досвід роботи з виконавчою службою у тому числі і щодо зняття арештів накладених виконавцям. Маємо позитивну практику скасування арештів на майно та рахунки боржників, що дає можливість щонайшвидше та з мінімальними затратами скасувати обтяження.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380503967007.
- Направте запитувані адвокатом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
Про те, що робити у випадку відчуження майна боржником на користь третіх осіб, з метою ухилення від взятих на себе зобов’язань
Про те, що таке виконавчий напис, чому він такий популярний та актуальна судова практика з приводу його оскарження.
Об’єднана палата Касаційного господарського суду вирішила проблему заміни кредитора у виконавчому провадженні за наявності дійсних договорів відступлення права вимоги.
ВП ВС визначила чи можливе застосування положень статті 625 ЦК до простроченого зобов’язання навіть у випадку розстрочення судом виконання свого судового рішення про стягнення основної суми боргу?
Аналіз актуальних правових висновків в спорах, пов’язаних з примусовим виконанням судових рішень, прийнятих Верховним Судом протягом 2018 року.





