Послуги

Оскарження виконавчих листів, судових наказів, виконавчих написів нотаріуса

Виконавчий лист, судовий наказ та виконавчий напис нотаріуса відносяться до документів на підставі яких відбувається стягнення заборгованості. Інколи у боржника виникає потреба у їх оскарженні. Наведемо приклади таких ситуацій.

 

Виконавчий лист.

Виконавчий лист видається на виконання судового рішення. Потреба у його скасуванні може виникнути, наприклад, у випадку скасування судового рішення на виконання якого він був виданий або за умови повного погашення боргу кредитору поза межами виконавчої служби. Наслідком його скасування буде підставою для відміни накладених виконавцями арештів та відміни виконавчого збору/винагороди приватного виконавця.

 

Судовий наказ.

Судовий наказ видається судом для стягнення «безспірної» заборгованості. Як правило за їх отримання звертаються комунальні служби. Інколи можуть виникати випадки, коли разом з основною сумою боргу можуть стягувати наказом і пеню чи штраф, які можуть бути необґрунтованими. Як наслідок виникає потреба у їх оскарженні. От у таких випадках і слід звертатися до юристів для підготови заяв про оскарження наказів.

 

Виконавчий напис.

Виконавчий напис є універсальним засобом, як правило, банківських установ по стягненню проблемних боргів. Його ефективність полягає у тому, що банку не потрібно звертатися до суду та роками отримувати рішення про стягнення на боргу. Більше того, часто нотаріуси «закривають» очі на подачу банком документів з пропущеними строками давності та вчиняють написи на договорах по яких отримати рішення про стягнення боргу в судовому порядку доволі проблематично. Але з іншого боку вчиняти написи з повною відповідністю до інструкцій доволі складно. У такому випадку для того, щоб скасувати виконавчий напис та убезпечити себе від стягнення необґрунтованих сум заборгованості краще звернутися до юриста.

Команда нашої компанії має значний досвід у питаннях судового оскарження виконавчих листі, наказів та написів Маємо позитивну практику їх скасування у судовому порядку, що дає можливість обрати правильну тактику роботи та добитися позитивного результату з мінімальними затратами для клієнта.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380503967007.
  2. Направте запитувані адвокатом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 10 000 грн “під ключ”
Залишити заявку
Статті по цій темі
Як повернути майно боржнику, щоб звернути на нього стягнення?
Як повернути майно боржнику, щоб звернути на нього стягнення?

Про те, що робити у випадку відчуження майна боржником на користь третіх осіб, з метою ухилення від взятих на себе зобов’язань

Виконавче провадження
24.09.2020 |  1976
Як оскаржити виконавчий напис?
Як оскаржити виконавчий напис?

Про те, що таке виконавчий напис, чому він такий популярний та актуальна судова практика з приводу його оскарження.

Виконавче провадження
15.03.2020 |  6115
Касаційний суд визначив, коли фізична особа може бути правонаступником банку у виконавчому провадженні
Касаційний суд визначив, коли фізична особа може бути правонаступником банку у виконавчому провадженні

Об’єднана палата Касаційного господарського суду вирішила проблему заміни кредитора у виконавчому провадженні за наявності дійсних договорів відступлення права вимоги.

Виконавче провадження
31.01.2020 |  2422
Велика Палата ВС про застосування 625 ЦК у випадку судової розстрочки
Велика Палата ВС про застосування 625 ЦК у випадку судової розстрочки

ВП ВС визначила чи можливе застосування положень статті 625 ЦК до простроченого зобов’язання навіть у випадку розстрочення судом виконання свого судового рішення про стягнення основної суми боргу?

Виконавче провадження
01.07.2019 |  289
ТОП 10 правових висновків Верховного суду у спорах з виконавцями за 2018 рік
ТОП 10 правових висновків Верховного суду у спорах з виконавцями за 2018 рік

Аналіз актуальних правових висновків в спорах, пов’язаних з примусовим виконанням судових рішень, прийнятих Верховним Судом протягом 2018 року.

Виконавче провадження
01.03.2019 |  751
Всі статті по цій темі 
Відгуки
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около...
Докладніше
Valery Kupyreva
05.11.2019
Valery Kupyreva
Оказалась в непростой ситуации, которая могла решиться только в судебном порядке. Я занялась поисками адвоката. Встречалась со многими, но так и не смогла выбрать, поскольку их профессионализм оставлял желать лучшего. Поиски продолжались около месяца, пока мне не посоветовали Курочкина Александра. Он действительно профессионал своего дела. При ведении дела в суде продемонстрировал отличные знания закона и права. Добросовестно и очень тщательно изучал документы и материалы дела, глубоко вникал в суть вопроса. Его исковое заявление было аргументированно и грамотно составлено, опиралось на законодательную и нормативную базу.Выражаю искреннюю и глубокую благодарность адвокату Курочкину Александру за высокий профессионализм, компетентность и эффективность, проявленные им при оказании юридической помощи в рамках моего судебного дела.
Всі відгуки