Оскарження заочних рішень судів, на підставі яких видано виконавчий документ
Заочне судове рішення приймається без участі відповідача. Це означає, що суд коли його ухвалював звертав увагу лише на позицію позивача. З нашої практики майже 90 % заочних рішень ухвалюються на користь позивача без будь-якого особливого дослідження поданих документів. А тому, існує велика ймовірність, що ухвалення заочного рішення могло суттєво завдати шкоди відповідачеві.
Візьмемо для прикладу ситуацію, коли ви взяли в борг певну суму коштів. Ви її виплатили і через деяких час дізналися, що суд ухвалив заочне рішення про стягнення тієї самої суми позики. У такому випадку для захисту прав особи та скасування неправосудного рішення потрібно звернутися до суду з заявою про скасування такого рішення. З правильним складанням такої заяви і може домолоти юрист.
Команда нашої компанії має значний досвід у вирішення судових спорів у тому числі і у питаннях оскарження заочних рішень судів. Маємо позитивну практику їх скасування та отримання нових рішень про відмову у задоволенні позовних вимог позивача у повному обсязі.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380503967007.
- Направте запитувані адвокатом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
Про те, що робити у випадку відчуження майна боржником на користь третіх осіб, з метою ухилення від взятих на себе зобов’язань
Про те, що таке виконавчий напис, чому він такий популярний та актуальна судова практика з приводу його оскарження.
Об’єднана палата Касаційного господарського суду вирішила проблему заміни кредитора у виконавчому провадженні за наявності дійсних договорів відступлення права вимоги.
ВП ВС визначила чи можливе застосування положень статті 625 ЦК до простроченого зобов’язання навіть у випадку розстрочення судом виконання свого судового рішення про стягнення основної суми боргу?
Аналіз актуальних правових висновків в спорах, пов’язаних з примусовим виконанням судових рішень, прийнятих Верховним Судом протягом 2018 року.





