Скасування виконавчого збору/винагороди приватного виконавця
Доволі часто боржники у виконавчих провадженнях стикаються з проблемами оплати виконавцю виконавчого збору/винагороди приватного виконавця. Особливо актуальна зазначена проблема виникає у випадках врегулювання боргу з кредитором без участі виконавця. Доволі розповсюджено є практика, коли борг погашено на пряму стягувачу, без участі виконавця, але останній починає вимагати сплатити ще 10 % від суми рішення суду. З одного боку виникає питання за що платити дану суму, адже виконавець не посприяв стягненню боргу. Але з іншого, якщо не правильно повести себе у цій ситуації, то дану суму доведеться сплатити.
Як правило, після врегулювання боргу боржник просить стягувача відкликати виконавчий документ без виконання і це одна з найрозповсюдженіших помилок, яка дуже сильно ускладнює оскарження стягнення цих 10 %. Щоб уникнути неприємних ситуацій, як ця, то краще звернутися до юристів, які на професійній основі займаються оскарженням дій виконавців.
Команда нашої компанії має багаторічних досвід у роботі з виконавчою службою у тому числі і у питаннях врегулювання заборгованості зі сплати виконавчого збору/винагороди приватного виконавця. Маємо позитивний досвід оскарження постанов про стягнення збору та скасування виконавчих документів для скасування правової підстави стягнення 10 % від суми стягнення.
- Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380503967007.
- Направте запитувані адвокатом документи.
- Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
- Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
Про те, що робити у випадку відчуження майна боржником на користь третіх осіб, з метою ухилення від взятих на себе зобов’язань
Про те, що таке виконавчий напис, чому він такий популярний та актуальна судова практика з приводу його оскарження.
Об’єднана палата Касаційного господарського суду вирішила проблему заміни кредитора у виконавчому провадженні за наявності дійсних договорів відступлення права вимоги.
ВП ВС визначила чи можливе застосування положень статті 625 ЦК до простроченого зобов’язання навіть у випадку розстрочення судом виконання свого судового рішення про стягнення основної суми боргу?
Аналіз актуальних правових висновків в спорах, пов’язаних з примусовим виконанням судових рішень, прийнятих Верховним Судом протягом 2018 року.





