Послуги

Житлове право

Житлове питання завжди актуальне. Однак, складність житлового законодавства для пересічного громадянина, для вирішення багатьох питань, як-то купівля житлової нерухомості, отримання житла у спадок, виселення осіб, поділ житла, без допомоги кваліфікованого юриста є практично непідйомним. А через високу вартість самого житла, будь-яка помилка може дорого обійтись.

Тому, щоб зберегти власний час та кошти, перш ніж вчиняти будь-які дії з житлом, варто, хоча б, проконсультуватися зі спеціалістом, який зможе як дати поради щодо вирішення Вашого питання, так і взяти на себе вирішення тих чи інших проблем.

Відгуки
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Лидия Лазько
18.01.2020
Лидия Лазько
Обратилась за консультацией, получила исчерпывающие, понятные для простого человека ответы, советую всем обращаться.
Всі відгуки