Послуги

Супровід угод з житловими приміщеннями

Придбання будь-якого житла є досить ризиковим, у зв’язку з його вартістю і наявністю низки важливих деталей, які необхідно врахувати. Через це – підходити до нього варто з усією уважністю та необхідно вживати усіх доступних заходів задля того, щоб не стати жертвою шахраїв, або не мати неочікуваних проблем у майбутньому. Допомогти в цьому питанні може кваліфікований юрист, який проаналізує конкретну ситуацію, дасть необхідні поради, допоможе з оформленням документів.

В першу чергу, необхідно вивчити історію об’єкту. Для цього вивчаються наявні в державних реєстрах дані про житло, продавця, перевіряються документи продавця на житло, земельну ділянку, за результатом якої надається висновок із зазначенням усіх виявлених ризиків.

Після цього, якщо все добре, йде, власне, придбання житла, реєстрація права власності. На даному етапі теж не варто нехтувати послугами юриста, оскільки він зможе проконсультувати Вас стосовно будь-яких питань, які можуть у Вас виникнути та допомогти оформити все швидко і правильно.

Як скористатися нашими послугами?
  1. Залиште заявку у формі зворотного зв’язку або зателефонуйте за номером телефону +380967326146.
  2. Направте запитувані юристом документи.
  3. Отримайте розгорнуту консультацію по своїй проблемі та дізнайтеся умови співпраці.
  4. Підпишіть договір та очікуйте результати вирішення Вашої проблеми.
від 4 000 грн.
Залишити заявку
Відгуки
Любовь Пушкарская
19.09.2021
Любовь Пушкарская
Большое спасибо Александру за его профессионально выполненную работу, за его отношение уважительное к клиенту. Побольше бы, в нашей стране таких умных, грамотных специалистов. Ещё раз вам большое спасибо. Здоровья вам и удачи по жизни.
Vlad Demeschuk
18.07.2021
Vlad Demeschuk
Очень хороший адвокат помог мне в моей проблеме , все разобрали отлично , всем советую
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За...
Докладніше
Светлана Владимировна
06.08.2020
Светлана Владимировна
Висловлюю велику вдячність адвокату Олександру Курочкіну за його високий професіоналізм у справах щодо кредитних правовідносин! Компетентний, добре обізнаний з регулюючим законодавством та судовою практикою судів Вищих інстанцій спеціаліст! За своїм зверненням отримала якісну, позитивну консультацію та впевненість в своїх подальших діях! Рекомендую всім, хто має проблемні відносини з банками та колекторськими установами! Звертайтесь, тут Вам дійсно допоможуть!!!!
Ihor Shafar
21.04.2020
Ihor Shafar
Дуже рекомендую Олександра як висококваліфікованого юриста, все швидко якісно та ефективно.
Всі відгуки